Balcia City Combo Riteņbraukšanas Sacensības

“Gravel” ienāk pilsētā!

 

Mēs, Gravel Bike Latvia biedrība, vēlamies “gravel” riteņbraukšanu ievest pilsētā! Sadarbībā ar mūsu lieldraugu, apdrošināšanas kompāniju Balcia, aicinām Tevi piedalīties pirmajā urbānajā “gravel” riteņbraukšanas pasākumā Biķernieku Sporta Kompleksā. 
Kā jau pirmajai reizei pieklājas, trase būs gana viegla, lai visi to spētu pieveikt, bet gana sarežģīta, lai uzvarētu stiprākais!

Vēlamies uzsvērt, ka atļauties piedalīties ar jebkāda tipa velosipēdu, ja vien tas ir aprīkots ar bremzēm un neapdraud citus dalībniekus!

Starp citu, ja vēl neesi apdrošinājis sevi, savu velo vai citu īpašumu, dodies uz Balcia mājaslapu, izmanto kodu GRAVELRACE23 un saņem 20% atlaidi!

Balcia City Combo Riteņbraukšanas sacensības
Sacensibu_norise
Distances
Aprikojums

Sacensību norise

17.maijs, Biķernieku Sporta komplekss

Sacensību programma:

17:00 – 17:45 Numuru izsniegšana
17:00 – 17:40 Reģistrācija uz vietas
17:45 – 17:55 Atvērti starta koridori
17:55 Īss dalībnieku brīfings par trasi un kārtību
18:00 Starts vīriešiem
18:01 Starts sievietēm
19:38 Finišs (plānotais laiks)
20:00 Apbalvošana un balvu izloze

 

 

Distance

Sacensības norisināsies Biķernieku Sporta kompleksā, 5 (piecus) kilometrus garā aplī, iekļaujot asfaltēto autotrasi (67%) un rallijkrosa, kā arī meža sekcijas (33%).

Trase ir ātra, bez sarežģītiem tehniskiem elementiem. Piemērotākie būs gravel velosipēdi “semislick” riepām vai šosejas velosipēdi ar vismaz 30mm platuma riepām. 

Ņemot vērā trases specifiku, lūgums dalībniekiem vienmēr droši palaist garām tuvojošās grupas (ja tādas ir), pārvietojoties uz trases labo malu!

Balvas

Sacensību gars ir lieliska lieta, taču reizē mēs esam par to, ka galvenais ir braukt ar velo un izbaudīt pasākumus pēc paša sajūtam. 

Pasākuma galvenās balvas – Balcia City Combo apdrošināšanu – piešķirsim izlozes kārtībā starp visiem finišējušajiem dalībniekiem. Vienu polisi izlozējot starp sievietēm un vienu starp vīriešiem.

Kopvērtējumā TOP6 vietu ieguvēji gan sievietēm, gan vīriešiem tiks pie piemiņas balvām no Balcia un veikala FeelFree

Pasākuma lieldraugs

Balcia

Pasākumu atbalsta

FeelFree logo
BMC logo
Updating…
  • Grozs ir tukšs.