Gravel riteņbraukšana

Kas ir “Gravel” riteņbraukšana?

Gravel riteņbraukšana ir riteņbraukšana pa dažāda seguma un nozīmes ceļiem. Tas ir viens no visstraujāk augošajiem riteņbraukšanas virzieniem, jo nav ierobežots ne velosipēdu veidos, ne maršrutos, ne strikti noteiktās disciplīnās. Tās var būt īsas un ātras sacensības slēgtā, tas varbūt nedēļu garš piedzīvojums nemarķētā apvidū vai vienkārši lielisks izbrauciens draugu lokā.

Par “Gravel Race”

  • Sacensības norisināsies 2022.gada 17. jūlijā, Tukumā, Sveikuļu atpūtas bāzē.
  • Gravel Race ir sacensības ar masu startu, satiksmei slēgtā trasē
  • Sacensībās ir pieejamas divas distances – Therabody (100km) un Shimano (25km)
  • Sacensībās trase vedīs pa šāda seguma ceļiem: asfalts (tikai garajā distancē), Latvijas Valsts Mežu labas kvalitātes grantētie ceļi, meža ceļi, platas meža takas un nedaudz pļavas ceļs.
  • Sacensībās var izmantot jebkura tipa velosipēdus, izņemot individuālās disciplīnas velo (TT un Triatlona), velosipēdus, kuri aprīkoti ar guļstūri un tandēmus. Piedaloties ar elektro velosipēdu, rezultāts netiek vērtēts kopējā ieskaitē.

 

Balvas

Mēs iestājamies par dzimumu līdztiesību, nodrošinot vienādas balvas gan vīriešu, gan sieviešu grupās, neatkarīgi no dalībnieku skaita!

Neatkarīgi no uzrādītā rezultāta, stap visiem dalībniekiem tiks izlozēti divi Wahoo velodatori – Elemnt Bolt V2 un Elemnt Roam 

Therabody 100km distances absolūtie uzvarētāji saņem apmaksātu dalību un nosegtus avio izdevumus UCI Gravel Series Spānijas posmā, 18. septembrī.
Šajā pat distancē absolūtaja vērtējumā pirmā vieta saņems Therabody Wave Roller, otrā vieta –  Therabody Wave Duo, trešā vieta – Therabody Fitness mat.

Papildus šīm balvām, katra no pieteikumā esošajām grupām saņems pārsteiguma balvas no pasākuma atbalstītājiem.

Shimano 25km distances katra no pieteikumā esošajām grupām saņems pārsteiguma balvas no pasākuma atbalstītājiem.

 

Lai saņemtu jebkuru no balvām, apbalvojamajai personai vai tās pārstāvim jābūt klātesošai apbalvošanā!

Updating…
  • Grozs ir tukšs.