Gravel ekspedīcija – Grieķija

Mēs esam piedzīvojumu meklētāji. Mums patīk braukt ar velosipēdiem, patīk baudīt procesu, apskatīt jaunas vietas, izbaudīt visu, ko šī piedzīvojumu meklēšana mums sniedz. Un to mēs vēlamies piedavāt arī citiem.

2023.gada 1. aprīlī kāpjam lidmašīnā un dodamies uz Grieķiju, ņemot līdzi astoņus entuziastus, starp kuriem vari būt arī Tu. 

Mūsu mērķis nav tikai braukt ar velo, bet izbaudīt šīs valsts piedāvātos labumus, tāpēc regulāri viesosimies dažādās ēstuvēs, baudīsim lokālos ēdienus un dzērienus. Vakarus pavadīsim apmainoties iespaidiem un dibinot jaunus kontaktus un draudzības.

Kāpēc Grieķija? Tas ir relatīvi tuvs un silts galamērķis, taču līdz šim neapgūts. Ja Spānija un Itālija ir šosejas riteņbraukšanas meka, tad mēs vēlamies atrast gravel riteņbraukšanas meku un sāksim ar Grieķijas dienvidu daļas izpēti. Kopā tur pavadīsim 10 dienas. Pirmo nedēļu dzīvosim uz lielas pussalas, kurā dosimies dažādos braucienos, sākot no līdzeniem piekrastes braucieniem, līdz pat šīs dienvidu zemes slēpošanas kalnu iekarošanai vairāk nekā 2000m augstumā virs jūras līmeņa. Brauciena pēdējās divas dienas pavadīsim Atēnās, lai baudītu antīkās pasaules liecības. 

Greece flag
Greece roads
Church in Trikala korinthias in Peloponnese
Roads in Greece
Agios,Nikolaos-gourna,Canyon,Near,Aigios,,Patras,Greece

Šīs ekspedīcijas galvenais mērķis ir iepazīt Grieķijas iespējas gravel riteņbraucējiem. 

Katru dienu dosimies vairāku stundu braucienos, galvenokārt pa nelieliem ceļiem un baudīsim skatus, mazo ciematu burvību, grieķu virtuvi. 

Brauksim gan pa līdzenumiem gar piekrasti, gan brauksim augstu kalnos. Tā kā šī nav sporta nometne vai ceļojums, kurā ikdienas mainām dzīves vietu, mēs brauksim lēnām, nepieciešamības gadījumā mainot maršrutu braukšanas laikā.

Lai Tevi nebiedētu ar stāstiem par augstiem kalniem un braukšanu katru dienu, vēlamies atgādināt, ka nekas nav obligāts un nekam nav laika ierobežojuma (izņemot tumsa). Attiecīgi katru dienu ir iespēja izvēlēties vai mājās atpūsties vai braukt mazāk. Protams, vai arī vairāk.

Villa view 1
Villa view
Villa pool

Mums, organizatoriem, dzīvošanas jautājums vienmēr ir ļoti būtisks. Mums patīk ērtības un kopības sajūta.

Pirmās septiņas naktis pavadīsim skaistā villā ar skatu uz jūru. Šajā villā ir gan virtuve, kurā pagatavot ēdienu pašiem, ja rodas tāda vēlme, gan baseins, kurā atveldzēties pēc patīkami pavadītas dienas iepazīstot lokālos ceļus.

Dzīvošanai ir pieejamas dažāda izmēra istabas. Gan divvietīgas ar divguļamo gultu, gan lielākas istabas ar vairākām atsevišķām gultām.

Mūsu brauciena pēdējās trīs naktis pavadīsim Atēnās, lai varam apskatīt liecības par antīko kultūru, izbaudīt viņu pilsētas dzīvi un tās piedāvātos labumus.

Villa
Marinated octopus
Old cellar with illuminated stacked oak barrels in a winery
Eastern sweets
Greek salad with country bread and home made white wine

Ēšana ir bauda. Tā kā šī ekspedīcija ir par Grieķijas iepazīšanu un izbaudīšanu, dažādu ēstuvju un lokālo labumu izzināšana būs mūsu ikdienas sastāvdaļa.

Pirmās – iepazīšanās – un pēdējās – atvadu – vakariņas mēs uzsaucam un dosimies uz kādu no vietējiem krodziņiem.

Ikdienā brokastis lielāko ties gatavosim paši, taču pusdienas un vakariņas dosimies ēst ārpus mūsu mājām Grieķijā. 

Vēlamies tikai atgādināt, ka arī šī sadaļa nav spiesta lieta, taču ir vēlama. Bet, ja izvēlēsies “kebabu” vai “maķīti”, mēs to pilnībā pieņemsim.

1920-parthenon-temple-on-the-acropolis-of-athens-greece
Porto Kagio and Marmari, The Mani Region, Peloponnese, Greece
1920-athens-greece-april-4-2022-the-acropolis-in-the-city-of-athens-is-an-outstanding-monument-of-architectural-art

Gravel saliedēšanās brauciena cena uz Grieķiju ir 1200 eiro. Apmaksu iespējams dalīt vairākos maksājumos.

Cenā iekļauts:
– avio reisi Rīga – Atēnas un Atēnas – Rīga
– dzīvošana
– transfērs no un uz Atēnu lidostu
– ikdienas plānošana
– braucienu vadīšana
– pirmās un pēdējās vakariņas
– grupu vienojošs riteņbraukšanas krekls

Tiekamies 1. aprīļa 9:00 Rīgas lidostā. Izlidojam uz Atēnām 11:15. Izlidojam no Atēnām atpakaļ uz Rīgu 11. aprīļa 15:05. Rīgā ielidojam ap 18:20.

Athens
Updating…
  • Grozs ir tukšs.